Tričko medved

Čierne bavlnené tričko s mŕtvolou rozzúreného medveďa, ktorý škodí už tak dlho, že rozrušil všetky zvieratá v lese. Autorom grafického návrhu je Dodo Dobrík a nadväzuje na naše minuloročné tričko Fuck You Putin.

€ 82

O PROJEKTE

Dárek pro Putina je občianska zbierka, ktorú inicioval podnikateľ a filantrop Dalibor Dědek. Dalibor Dědek okrem iniciácie vzniku, zbierku aj finančne podporoval a uhrádzal všetky náklady spojené s prevádzkou zbierky. Aktuálne je zbierka vedená tímom nadačného fondu. Zbierka má podporu ukrajinskej ambasády v Prahe, Armády ČR a ministerstva obrany ČR. Zbierka vznikla 4. mája 2022  Na Slovensku so zbierkou spoluraciuje iniciatíva Mier Ukrajine a ďalší partneri.

€23 997 291
Celkovo vybrané
185 361
Ľudí prispelo
575
Dní vojny

PARTNERI PROJEKTU

MEDIÁLNY PARTNER

Partneri projektu V ČR
Ministerstvo obrany ČR

Za projektom verejnej zbierky pre ukrajinskú armádu stojí od začiatku Ministerstvo obrany Českej republiky. Dohliada najmä na nákup, prepravu a riadne používanie vybavenia.

Veľvyslanectvo Ukrajiny v ČR

Nákup vojenské techniky a obranného materiálu konzultujeme s ukrajinským velvyslanectvím. Po dokončení sbírky společně koordinujeme nákup a dopravu s Ministerstvem obrany ČR.

Náš tím
Dodo Dobrík

grafika a vizuály

Majo Kulich

Iniciatíva Mier Ukrajine

Jan Polak

Riadenie projektu

Dalibor Dedek

Zakladateľ

Ukraine Endowment Fund

Nadačný fond Ukrajina bol založený po roku neformálneho fungovania iniciatívy #wemustact ako oficiálna organizácia, ktorá podporuje Ukrajinu v jej boji proti ruskej agresii.

Údaje

Adresa: U Přehrady 3204/61, Jablonec n.N., Česká republika
IČO: 17964687
IBAN číslo: CZ30 0300 0000 0003 1990 2444