Operace Drönbumm

Garant kampaně

Podarilo sa nám získať 10 ton plastických trhavín a chceme ich čo najskôr dodať ukrajinskej armáde. Nemôžeme uviesť podrobnosti, ale toto množstvo výbušniny by stačilo napríklad na vyzbrojenie približne 10 000 bezpilotných lietadiel FPV. 😉

371932
3147
VYBRÁNO Z
590606
DÁRCŮ

Cieľ kampane

nakúpiť desať ton plastických trhavín a čo najskôr ich dodať ukrajinskej armáde.Ukrajinská armáda potrebuje plastické výbušniny. Uzavreli sme dohodu s ukrajinským veľvyslanectvom a popredným českým výrobcom o dodaní 10 ton. Veľmi nás teší, že výrobca kvôli tomu dokonca zvýšil výrobu, takže materiál bude ukrajinskej armáde postupne dodávaný v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Presné plány, ako s ním budú Ukrajinci nakladať, nemôžeme prezradiť. Môžeme však povedať, že takéto množstvo by stačilo na vyzbrojenie 10 000 FPV dronov a ešte by zostalo dosť na iné zaujímavé využitie.

Logistika a odovzdanie

Muníciu nakúpime a odošleme na Ukrajinu v rovnakom čase, ako ju dostane výrobca, približne v jednotonových dávkach. Dodávky sú koordinované prostredníctvom veľvyslanectva Ukrajiny v Českej republike a prevezme ich priamo ukrajinská armáda.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

icon translat

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€27 551 134
icon star image
POČET DAROV:
215 495
icon star image
DEŇ VOJNY:
781
icon star image
zbierka na zbrane pre Ukrajinu