Drony pre dobrovoľníkov na Ukrajine
Vozím drony
Garant kampaně

Dlhodobá kampaň na nákup a úpravu civilných vnútorností pre ukrajinské jednotky. Projekt vedie tým Vozim drony, ktorý od začiatku vojny priviezol na Ukrajinu stovky dronov a stal sa jedným z popredných českých odborníkov na využívanie civilných dronov na vojenské účely.

536610
3123
VYBRÁNO Z
500000
DÁRCŮ

Cieľ kampane

Za vyzbierané peniaze nakúpime v Českej republike dostupné civilné a špecializované drony a tiež súčiastky na ich prispôsobenie bojovým podmienkam. Všetky drony sú následne softvérovo upravené tak, aby ich nemohli zneužiť nepriateľskí vojaci. Každý dron potom putuje priamo ku konkrétnym jednotkám, ktoré o ne požiadajú oficiálnou cestou. Ukrajinská armáda má v súčasnosti najlepšie vycvičených operátorov dronov, ktorí ich používajú na vyhľadávanie ruských pozícií a na priame útoky na nepriateľské jednotky..

Čo kupujeme

Nové a použité civilné drony, ktoré vydržia bojové podmienky. Nakupujeme predovšetkým zariadenia DJI Mavic a Matrice, náhradné diely, rušičky, zosilňovače a náhradné batérie. Z vyzbieraných peňazí zabezpečujeme aj potrebné úpravy a dodávky hotových dronov jednotkám na fronte.‍

Preprava a odovzdanie

Drony nakupujeme podľa požiadaviek, ktoré nám prichádzajú priamo od bojujúcich jednotiek na východnej Ukrajine. Každú požiadavku skúmame a vyhodnocujeme a snažíme sa vyhovieť potrebám tých, ktorí to najviac potrebujú. Tí, ktorí potrebujú drony menej, sa posúvajú nižšie na čakacej listine. pri vyhodnocovaní spolupracujeme s organizáciami UA a jednotlivcami, ktorí veľmi dobre poznajú aktuálne dianie a operácie jednotiek. Keďže vieme, čo je na rade, snažíme sa mať drony pripravené v predstihu, aby sme ich mohli čo najskôr odoslať, alebo drony osobne doručiť. vďaka mechanizmu overovania a doručovania sa drony dostanú do rúk samotných vojakov. ‍

Podrobnosti o zbierke

RDPANEK LABS s.r.o. so sídlom Tovární 257/9, 460 10 Liberec X - Františkov, zastúpená Radimom Danielom Pánkom, konateľom, ktorá v zmysle zákona č. 117/2001 Z. z. vyhlásila konanie verejnej zbierky "Drony pre dobrovoľníkov na Ukrajine"

Formulár na potvrdenie daru nájdete tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzCU-qESsTlLDAUfekJvP5a_XrG3sOq2mAdbMHt_pMb-w86A/viewform.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€ 24 052 136
icon star image
POČET DAROV:
181 270
icon star image
DEŇ VOJNY:
653
icon star image
Verejná zbierka na zbrane pre Ukrajinu