Nočné videnie pre zdravotníkov a vojakov 49. brigády

Nová Člověčina, z.s.
Garant kampaně

Potrebujeme zakúpiť osem kusov prístrojov nočného videnia pre 49. brigádu, ktorej súčasťou sú aj českí dobrovoľníci. Pre vojakov a záchranárov je nočné videnie základnou podmienkou prežitia a úspechu v operáciách na fronte.

1095991
413
VYBRÁNO Z
1045000
DÁRCŮ

Cíl kampaně

Vybavit paramediky a vojáky z 49. brigády osmi noktovizory AGM NVG-50 NL1. Na frontě je noční vidění základní potřeba nejen pro samotné vojáky, ale stejně tak pro záchranáře a řidiče. Schopnost vidět v noci zvyšuje šanci na přežití a záchranu životů.

Co se nakoupí?

  • 8 ks noktovizorů AGM NVG-50 NL1 včetně sady na upevnění na helmu
  • 4 kusy budou sloužit zdravotníkům a zbytek budou využívat vojáci v jednotce

AGM NVG-50 je dvoukanálový systém nočního vidění. NVG-50 používá optiku, která mu poskytuje širší úhel záběru 51° zorné pole s kompromisem v podobě kratšího zorného pole. NVG je vyroben z kompaktního kompozitního pláště pro větší odolnost. NVG může pracovat na jednu alkalickou baterii AA nebo baterii CR123A, a to až do 20 hodin. Je také vybaven integrovaným infračerveným přísvitem pro čtení ve tmě.

Podrobnosti o kampani

Noktovizory poputují k 49. brigádě Karpatská Sič, kde slouží společně s ukrajinskými vojáky i čeští dobrovolníci a paramedici. 49. brigáda pije rusům krev už od začátku války a už v minulosti jsme jim pomáhali získat drony a další vybavení. Reportáž o 49. brigádě si můžete přečíst na webu Echo24

Kampaň technicky zajišťuje tým organizace Člověčina ( https://www.facebook.com/clovecina.online )

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

icon translat

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€26 792 365
icon star image
POČET DAROV:
208 116
icon star image
DEŇ VOJNY:
730
icon star image
Verejná zbierka na zbrane pre Ukrajinu