Nová dodávka pre dobrovoľníkov Team4Ukraine

Dárek pro Putina
Garant kampaně

Chceme kúpiť novú dodávku pre Team4Ukraine, skupinu dobrovoľníkov, ktorí sa neuveriteľne venujú pomoci na Ukrajine. O svoju poslednú prišli pri vážnej nehode počas misie na Ukrajine.

57951
196
VYBRÁNO Z
51311
DÁRCŮ

Sú veci, bez ktorých skupina ako Team4Ukraine v ukrajinských podmienkach jednoducho nemôže prežiť. V podstate sa zaoberáme tým, že prepravujeme značné objemy nákladu z jedného miesta na druhé, zvyčajne po mizerných cestách. Vzdialenosti sú v druhej najväčšej európskej krajine obrovské, neporovnateľné s tými európskymi. Kvalitné a spoľahlivé doručenie je jednoducho nevyhnutnosťou. Predstavuje to, čo kôň znamenal pre severoamerické bojovné kmene alebo ich ukrajinský ekvivalent - kozákov. Dávame im mená a de facto sú pre nás členmi tímu.

Pravdepodobne viete, že tím Team4Ukraine mal 8.3. 2024 na Ukrajine v blízkosti frontu vážnu nehodu. Chlapci ju nezavinili, do ich jazdného pruhu im v neprehľadnom úseku známom častými nehodami vbehlo protiidúce vozidlo a čelne do nich narazilo. Utrpeli stredne ťažké až ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali opakované operácie. Ich stav sa zlepšuje a podľa ich slov sa vrátia do aktívneho života a k aktivitám Team4Ukraine.

Ale havarovanej Toyote už niet pomoci. Patrila jednému z členov združenia, ktorý v nej v čase zrážky sedel a bol vážne zranený. Poskytol ju tímu na dlhodobé používanie a najazdil s ňou desaťtisíce kilometrov. Jej spoľahlivosť a bezpečnosť pravdepodobne zachránila chlapcom život, ale sama je na odpis. Vyriešenie poistenia zodpovednosti a poistenia auta v krajine, ktorá zápasí s problémami, trvá mesiace, ak nie roky. Tím však nemôže čakať tak dlho. Strata auta by výrazne znížila efektivitu tímu. Preto sme sa rozhodli podporiť jeho činnosť vyhlásením verejnej zbierky. Bude použitá na nákup novej dodávky do vlastníctva tímu.

Předem díky. I díky vám může Team4Ukraine pomáhat.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

icon translat

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€27 551 134
icon star image
POČET DAROV:
215 495
icon star image
DEŇ VOJNY:
781
icon star image
zbierka na zbrane pre Ukrajinu