Veľkokapacitné zásobníky pre špeciálne jednotky

Ministerstvo obrany ČR
Garant kampaně

Od ukrajinskej armády sme dostali naliehavú požiadavku na dodávku zásobníkov MAG 60RDS, ktoré umožnia špecializovaným jednotkám kryť zákopové útoky a efektívne viesť operácie zo zálohy. Tieto zásobníky majú dvojnásobnú kapacitu oproti bežným zásobníkom, ktoré nosia ruské jednotky.

667768
8007
VYBRÁNO Z
651890
DÁRCŮ

CIEĽ KAMPANE

Ukrajinská armáda naliehavo potrebuje väčšie zásobníky pre rýchlopalné zbrane, ako má v súčasnosti. Jedna z jej špecializovaných jednotiek nás preto požiadala o dodávku 10 000 zásobníkov MAG 60RDS. Ide o univerzálne zásobníky, ktoré sú vhodné napríklad pre české Breny. Jeden zásobník na 60 nábojov je ľahší ako dva zásobníky na 30 nábojov. Jednotky ich používajú najmä pri prepadoch alebo napríklad pri podpore zákopového útoku. Tento typ zásobníka jednoznačne poskytuje väčšiu palebnú prevahu nad nepriateľom, ktorý musí obchádzať. Za relatívne málo peňazí poskytuje ukrajinskej armáde "veľa muziky".

CČO SA KÚPI

  • 10 000 kusov skladovacích nádrží MAG 60RDS
  • Preprava a odovzdanie na Ukrajine

PREPRAVA A ODOVZDANIE

Na nákup a prepravu dohliada ministerstvo obrany. Zásobníky budú doručené priamo do rúk špeciálnej jednotky, ktorá o ne požiadala oficiálnou cestou.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

icon translat

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€27 551 134
icon star image
POČET DAROV:
215 495
icon star image
DEŇ VOJNY:
781
icon star image
zbierka na zbrane pre Ukrajinu