Operácia Big Bada Bum
Ministerstvo obrany ČR
Garant kampaně

Dostali sme mimoriadnu žiadosť od Kordy, špeciálnej jednotky ukrajinskej polície pôsobiacej na fronte. Naliehavo potrebujú 10 ton plastických trhavín, 10 000 rozbušiek a 10 kilometrov kábla na spojenie náloží, tzv. Bleskozvodu.

14789950
6628
VYBRÁNO Z
14000000
DÁRCŮ

CIEĽ KAMPANE

Po konzultáciách s odborníkmi, s prihliadnutím na termíny dodania, chceme na Ukrajinu poslať novú generáciu českej plastickej trhaviny Black Dough na báze PETN (pentrit) od popredného českého výrobcu munície STV GROUP.

‍ČO SA MÁ NAKÚPIŤ

10 ton plastickej trhaviny Black Dough10 000 rozbušiek10 kilometrov zábleskovej šnúry (šnúra na spojenie náloží)Plastická trhavina Black Dough sa ľahko tvaruje a je ideálna pre prácu ženijných jednotiek a špeciálnych jednotiek, ktoré potrebujú špeciálne trhaviny rôznych tvarov na vykonávanie presných demolačných prác pri ničení nevybuchnutej munície alebo na iné úlohy. Výbušnina je odolná a výkonná aj na použitie pod vodou alebo v extrémnych teplotných podmienkach.‍

PREPRAVA A ODOVZDANIE

Nákup a prepravu zastrešuje ministerstvo obrany. Výbušnina bude dodaná priamo do rúk žiadajúcej policajnej jednotky.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€ 24 052 136
icon star image
POČET DAROV:
181 270
icon star image
DEŇ VOJNY:
653
icon star image
Verejná zbierka na zbrane pre Ukrajinu