Vozidlá pre 1. tankovú brigádu v Avdijivke

Dalibor Dědek
Garant kampaně

Zbierka sa koná na tri pickupy pre 1. tankovú brigádu, ktorá sa bráni proti ruskému útoku pri Avdijivke. Vozidlá sme už získali a teraz ich len musíme zaplatiť a odovzdať našim partnerom v ukrajinskej armáde, ktorí ich prepravia na frontu.

45355
201
VYBRÁNO Z
33434
DÁRCŮ

Cieľ kampane

Zbierame peniaze na tri použité pickupy pre 1. tankovú brigádu bojujúcu v Avdijivke. Vozidlá už máme, len za ne musíme zaplatiť.

Na čo zbierate?

Pickupy sú kľúčovým prostriedkom na rýchly presun malých skupín a materiálu. Používajú sa aj na prepravu ranených z poľa do zdravotníckych zariadení. Na fotografiách môžete vidieť, čo zostalo z pickupov 1. tankovej brigády, ktorá v súčasnosti bráni oblasť Avdijivky. Rusi tam momentálne tlačia všetko, čo majú. Dve letecké bomby, po nich raketa a zo 7 vozidiel sú ešte 2 funkčné. Chlapci sa našťastie stihli ukryť v protileteckom kryte...

Preprava a prevzatie

Autá sú pripravené a hneď ako za ne zaplatíme, Oleg, spoľahlivý dlhoročný partner Dalibora Dědka z Jablotronu, ktorý už niekoľko áut a mobilný servis (ktorý sme zložili ) dopravil priamo na frontovú líniu.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÔŽTE NÁM ZLEPŠIŤ PREKLAD WEBU

icon translat

Táto verzia webu je preto preložená automatickým prekladačom a môže obsahovať chyby. Pokiaľ chcete kvalitu webu zlepšiť, kontaktujte nás.

CHCEM POMOCŤ S PREKLADOM
Za projektom Darček pre Putina stojí veľmi malý tím z Českej republiky. Stará sa o všetko od zariaďovania nákupu, cez marketing až po technické riešenie. Ak chcete pomáhať s rozvojom zbierky v zahraničí, pripojte sa k nám. Sláva Ukrajine!
VYBRANÉ CELKOM:
€26 792 365
icon star image
POČET DAROV:
208 116
icon star image
DEŇ VOJNY:
730
icon star image
Verejná zbierka na zbrane pre Ukrajinu